Jdi na obsah Jdi na menu
 

Psí hotel Havlíčkův Brod

Psí hotel ČEKO nabízí hlídání pejsků s ubytováním, a to po celý rok. Hotel najdete v obci Hlavňov, která je vzdálená 9 kilometrů od města Havlíčkův Brod a zhruba 15 kilometrů od nájezdu na dálnici D1 u města Humpolec (Kraj Vysočina). Mapa zde.

Ubytování v psím hotelu

V našem psím hotelu jsou Vaši miláčci ubytováni v prostorných kotcích, které jsou ze tří stran chráněny celistvými stěnami a opatřeny střechou. To zajišťuje maximální pohodlí Vašeho pejska v našem psím hotelu. Kotce hotelu jsou situované několik centimetrů nad zemí, mají dřevěnou podlahu, která poskytuje dokonalou izolaci. V hotelu pro psy ČEKO  najdete pouze 3 kotce. Provozuji psí hotel v takto malém rozsahu proto, aby byl čas na co největší kontakt se psem, který může být většinu dne puštěný na zahradě. Je to také proto, aby psovi mohla být věnována velká pozornost a nemusel být stále zavřený v kotci. Fotografie psího hotelu si můžete prohlédnout níže.

Menší či pejsci zvyklí být ve vnitřních prostorech jsou ubytováni v domě, kde jsou v kontaktu s ostatními členy domácnosti a také pod dohledem. Při ubytování psa uvnitř je vhodné dovést mu jeho pelíšek, aby se u nás cítil co nejpohodlněji a nebyl pro něj přechod do neznámého prostředí v nějakém ohledu traumatizující.

meradog.jpgV našem psím hotelu probíhá venčení pejsků  5x denně, a to buď na vodítku, nebo volně. Toto záleží na povahových vlastnostech každého psa.

Krmení psům se podává většinou 2x denně, nebo dle individuálních návyků pejsků. Záleží jen na majiteli, zda si sám dodá granule, případně konzervy, nebo jestli bude chtít stravu zajistit ode mne. Já krmím super-premiovým krmivem značky MERADOG, která je distribuována německou společnosti s dlouholetou tradicí.

Pejsci samozřejmě dostávají i pamlsky, a to jako odměnu, že byli hodní a při procházkách. Zvolené pamlsky jsou buď psí suchary nejrůznějších příchutí, či tolik oblíbené dětské piškoty.

V případě, že jste se rozhodli pro psí hotel ČEKO, nezapomeňte svému miláčkovi zabalit:

  • očkovací průkaz s platným očkováním
  • vodítko, obojek a náhubek
  • pelíšek, nebo podušku, na které pejsek spí
  • misku na krmení

Vše ostatní nechávám na páníčcích a zaleží jen na Vás, zda pejskovi přivezete i nějakou hračku či oblíbený pamlsek.

NABÍDKA SLUŽEB PSÍHO HOTELU ČEKO

  • krátkodobé i dlouhodobé pobyty
  • zpestření pobytu - základní výcvik poslušnosti, nebo odstranění určitých zlozvyků
  • doprava - po předchozí domluvě s majitelem si mohu pro psa dojet, dopravit ho do hotelu ČEKO a po ukončení pobytu ho opět zavést zpět k páníčkovi
 

Náhledy fotografií ze složky Hotel pro psy